Stikla galdi ir mēbeles, kuras tiek ražotas no stikla. Stikls piedod tām vieglumu un gaisīgumu, tiem piemīt telpiska pārveidošanās. Stikla galdus ražo visdažādākās formās – taisnstūra, kvadrātveida, apaļus, ovālus un dažādas nestandarta formas. Stikla galdi var būt viengabalaini, salokāmie vai izvelkamie, tikai no stikla vai kombinēti ar citiem materiāliem. Stikla galdus ražo no jebkāda stikla pēc klientu vēlmēm; no caurspīdīga, bezkrāsaina, dzidrinātā, tripleksa, matēta, lacobel stikla, armētā, stemalīta. Tālāk ar katru veidu iepazīsimies tuvāk.

Parastais stikls

Caurspīdīgais bezkrāsainais stikls ir visparastākais stikls, kuram nepieciešama izturības rūdīšana vai tripleksēšana. Tam var būt viegli zaļa vai gaiši zila nokrāsa, bet nedrīkst būt matēti vai varavīkšņaini pleķi, burbulīši, nenomazgājami nosēdumi vai citi defekti.

Dzidrinātais stikls

Dzidrinātais stikls maksimāli laiž cauri gaismu un atveido dabiskās krāsas, nav ēnojuma. Apstrādāti ar krāsojumu vai tonējumu, tie atstaro pilnu krāsu toni.

Triplekss

Tripleksu ražo no vairākām stikla plāksnēm vai izmanto laminēšanas metodi. Plāksnes tiek salīmētas kopā ar plēvi vai laminēšanas šķidrumu. Stikla plāksnes var būt dažāda veida un formas. Gatavu tripleksu var urbt, hromēt, rotāt ar attēliem. Līmējošā plēve var būt caurspīdīga, krāsaina vai ar attēliem.

Matēts stikls

Matētajam stiklam jeb satinētam stiklam ir daudz dažādu veidu tonējumi gan gaišāki, gan tumšāki. To var apstrādāt dažādos veidos.

Lacobel stikls

Lacobel stikls ir krāsainais stikls, kuru iegūst krāsojot krāsvielās savā masā. Jo stikls biezāks, jo tas ir tumšāks.

Armētais stikls

Armētajam stiklam ir lielāka izturība, tas nesašķīst drumstalās jo stiklā ir iestrādāts smalks metālisks armēts tīklojums, kas satur pašu stiklu. Pati armatūra stiklā ir labi redzama, tāpēc tā caurspīdība ir mazāka un ir palielināts izkropļojumu līmenis.

Stemalīts

Stemalīts ir rūdītais mitrumizturīgs krāsainais stikls. Tā virsmu apstrādā ar krāsainu keramikas emalju. Tam ir ilgs mūžs un izturīgs pret skrāpējumiem.

Stikla galdi ir novietamie jebkurā telpā: virtuvē, ofisā, viesnīcā, guļamistabā, pat terasē. Tas labi izskatās sabiedriskās vietās. Stikls neizdala toksīnus, neizsauc alerģijas, to viegli kopt un mazgāt.

Stikla galdi ir stilīgi un praktiski, tie iederas jebkurā interjerā.

Mēs piedāvājam izgatavot jebkādas formas stikla galdu pēc Jūsu vēlmēm no jebkura stikla veida.

Uzdot jautājumu par šo preci

Izvēlne