Stikla plaukti mūsdienās veiksmīgi ir nomainījuši plauktus no kokmateriāla. Koka plaukti interjeram piešķīra vienkāršību un padarīja to smagnēju, bet plaukti no stikla savukārt, nenosprostojot telpu, to padara vieglu un gaisīgu. Stikla plaukti labi iederas jebkurā telpā. Tiem ir tieši tādas pašas funkcijas kā plauktiem no citiem materiāliem.

Stikla plauktu veidi

Stikla plaukti var būt gan atklātie, gan slēgtie, kuri samontēti kopā ar saturošiem rāmjiem, ar veramām vai bīdāmām durvīm, saliekamie vai lietie.

Stikla plauktu pielietojums

Plauktus no stikla iedala arī pēc pielietojuma: tehniskām vajadzībām, grāmatām, suvenīriem, vannas istabai un universālie. Tie var būt piekaramie, ierīkoti pie sienas, nišā, stūrī.

Stikla veidi

Plauktus gatavo no dažādiem stikliem: spoguļa, caurspīdīgā, tonētā, stikla Clear Vision vai float stikla,  satināta, Lacobel stikla. Pēc klienta vēlmes plauktus izgatavo dažādas formas, jo mūsdienu tehnoloģija to atļauj. Plauktos var iemontēt gaismas ķermeņus – gaismas diodes vai diožu lentas, kas piešķirs telpai īpašu noskaņu. Gaismas spēles var regulēt ar pults palīdzību.

Stikla plauktu īpašības

Salīdzinot ar plauktiem no citiem materiāliem, plaukti no stikla izceļas ar vieglumu, gaisīgumu, piešķirot telpas interjeram plašumu. Tie labi iekļaujas interjerā kopā ar pārējām mēbelēm, tāpēc tos plaši pielieto dažādās telpās. Caurspīdīgie stikla plaukti piešķirs telpai tīrību, plašumu, bet krāsainie un matētie dos krāsainību un individualitāti. Stikla plaukti ir izturīgi un kalpos ļoti ilgi. Tos ir viegli kopt, nav nepieciešams pēc speciāliem un dārgiem tīrīšanas līdzekļiem. Stiklam nekaitē mitrums, pelējums u.c., kas ir raksturīgi plauktiem no cita materiāla.

Stikla plaukti ir mūsdienīgs risinājums jebkurai telpai un interjeram, ar prieku palīdzēsim atrast labāko variantu tieši Jums.

Uzdot jautājumu par šo preci

Izvēlne