Pie mums Jūs varat iegādāties dažādu veidu stiklus laminētus ar EVA plēvi: float stiklu, tonētus masā, krāsotus, ar smilšu strūklas apstrādi, ar saules aizsardzības vai selektīvo pārklājumu u.c. Laminētā stikla maksimālais lielums ir 1800 x 4200mm.

Stikla laminēšanas process

Stikla laminēšanai izmanto EPO iekārtas, kur vakuumā un augstas temperatūras rezultātā divas vai vairākas stikla loksnes salīmē kopā, iegūstot daudzslāņu stiklu, šī metode ir vienkārša, un to plaši pielieto.

Laminētu stiklu ar EVA plēvi priekšrocības

Laminētie ar EVA plēvi stikli ir droši un pilda arī aizsardzības funkciju. Sasišanas gadījumā stikla gabaliņi neizšķīdīs uz visām pusēm, bet paliks pie plēves, nenodarot kaitējumu cilvēka veselībai. Šādu stiklu plaši izmanto ēku fasādēs, starpsienās, nožogojumos, automašīnu logos un dažādu interjera priekšmetu izgatavošanā. Laminētais ar EVA plēvi stikls garantē drošību ielaušanās mēģinājumos, to mēs redzam bankās, tirdzniecības un sabiedriskajās ēkās. Laminējot stiklu ar EVA plēvi, starp stikla plātnēm var ievietot tekstila, papīra vai plēves fragmentus ar dažādiem attēliem, ornamentiem, var ielikt arī fotogrāfijas, tādā veidā iegūstot laminēto dekoratīvo stiklu.

    Nosūtīt pieprasījumu

    Izvēlne