Matelux stikls

Matelux ir elitārs dizaina stikls. Tas ir caurspīdīgs vai tonēts masā float-stikls ar matētu virsmu dažādās pakāpēs: klasiskā, vieglā, abpusēja. Tāda virsma kliedē gaismu un aizsargā no ziņkārīgajiem skatieniem.

Stikla matēšanas metode un matēta stikla kopšana

Matēšanu veic ar ķīmisku metodi, iegūstot smalku matētu toni, tam ir laba gaismas caurlaidība. Matelux stiklu viegli kopt un mazgāt, tam liela noturība pret netīrumiem, nepaliek pirkstu nospiedumi un nevajag speciālus dārgus tīrīšanas līdzekļus.

Matelux stikla izmantošana

Matelux stiklu iecienījuši mēbeļu ražotāji – virtuves mēbelēs, ofisos, skapjos-kupejās, kā arī nožogojumos, durvīs, dušas kabīnēs, starpsienās, kāpnēs u.c. Stiklu var viegli apstrādāt – griezt, rūdīt, locīt.

Matelux stiklam ir augsta izsmalcināta kvalitāte un ļoti plaša pielietošana dažādās jomās, kā arī apmierinās jebkuras klienta prasības un vēlmes.

Lacomat stikls

Lacomat stikls ir caurspīdīgs pulēts float-stikls, viena puse ir glancēta, bet otras puses virsma pārklāta ar speciālu augstvērtīgu matētu laku. Stikla virsmu var pārklāt ar dažādām lakām, kuras ietekmē stikla matējumu, Lacomat stikls tāpat kā Matelux un Matelac ir izturīgs pret ārējo skrāpējumu, uz tiem neredz pirkstu nospiedumus, viegli kopt un ilgi kalpo.

Lacomat ir elegants materiāls, ar kura palīdzību var realizēt visdrosmīgākās fantāzijas jebkuru telpu dizainā un mēbeļu ražošanā. Ar smilšu strūklas palīdzību uz tā var veidot attēlus un ornamentus. To var kombinēt kopā ar citiem materiāliem, spoguļiem, MDF, plastmasu, rotangu, stiklu Lacobel.

Lacomat stikls ienesīs telpā tīrības sajūtu, izsmalcinātību, vieglumu un gaisīgumu.

Matelac stikls

Matelac ir ķīmiski matēts krāsots float-stikls. Vienā pusē veic ķīmisko matēšanu, bet otru pusi noklāj ar augstas kvalitātes laku. Stikls kļūst necaurspīdīgs un krāsains ar samtainu efektu. Krāsu gammā ir 12 toņi. Krāsu Matelac stiklam klients var izvēlēties pats un veikt individuālu pasūtījumu. Dažiem toņiem ir sudrabota kārta uz nematētās stikla puses. Šāda apstrāde padara stiklu izturīgu pret ārējiem triecieniem, tam nekaitē mitrums, to viegli kopt, nav vajadzīgi speciāli un dārgi mazgāšanas līdzekļi. Stiklam nepielīp netīrumi, un laika gaitā tas nezaudē savu krāsas toni.

Matelac stikla apstrāde, izmantošana un lietošanas īpašības

Matelac stiklu var apstrādāt dažādos veidos – griezt, urbt, hromēt, iztur temperatūru līdz 80° C un UV starus, nekaitē mitrums. To var izmantot vannas istabās un virtuvēs, bet nedrīkst iegremdēt ūdenī. Matelac stiklu Metal Grey un Metal Blue toņos lietošanai mitrās telpās ieteicams pārklāt ar speciālo plēvi SAFE un SAFE+. Nedrīkst pieļaut ūdenim nokļūt uz stikla virsmas, to var aizsargāt ar silikona līmi.

Biezums: 4 – 10 mm.

    Nosūtīt pieprasījumu

    Izvēlne