Spogulim ir gluda virsma, kura atstaro gaismu un priekšmetus, kuri atrodas tā priekšā. Lielākai daļai cilvēku tas ir tikai priekšmets, kur sevi var apskatīt no visām pusēm, “uzprišināt” frizūru, utt. Mūsdienu tehnoloģijas piešķir spoguļiem dažādas formas un ierāmējumus, kas ļauj tos pielietot ne tikai sadzīvē, bet būt arī par skaistu dekoratīvo elementu interjerā. Spogulis spēj ne tikai izdaiļot interjeru, bet mazu telpu var padarīt plašāku un gaišāku.

Spoguļu veidi

Nedaudz par spoguļu veidiem. Spoguļu veidi ir dažādi: caurspīdīgie (klasiskie), tonētie, matētie, dzidrināti. Caurspīdīgos spoguļus ražo uz sudraba un alumīnija bāzes. Uz alumīnija bāzes mūsdienās spoguļus vairs neražo, jo tie ir sliktākas kvalitātes. Spoguļiem ar sudrabaino pārklājumu ir konkrētāks un dziļāks atstarojums, tie ir mitrumizturīgi un tiem pietiekami ilgs lietošanas laiks.

Spoguļus ar sudrabaino pārklājumu ražo uz sudraba amalgamas bāzes, pārklājot ar vairākām kārtām. Vispirms spogulis tiek pārklāts ar sudraba mikroplēvi, tad ar vara kārtu, pēc kā ar polimēru kārtu. Tonēto spoguļu ražošanā izmanto krāsaino stiklu vai krāsainu atstarojošo kārtu. Spoguļu krāsu gamma ir plaša un daudzveidīga. Paši populārākie ir bronzas, pelēkie, zelta, debeszilie un smaragdzaļie toņi.

Mūsdienās ir ļoti populāri ir dekoratīvie spoguļi, kuru ražošanā izmanto dažādas gravēšanas tehnikas, zīda grafiku, matēšanu, smilšu strūklu u.c.

Biezums: 3 – 6 mm.

Izgatavojam jebkura veida veida un izmēra spoguļus, ka arī veicam pilna cikla apstrādi (malu apstrādefasetēšanasmilšstrūklas zīmējumu veidošana, un c.). 

Ražojam spoguļus ar LED apgaismojumu pēc individuāla pasūtījuma.

    Nosūtīt pieprasījumu

    Izvēlne