Stikla nojumes ir piekaramās konstrukcijas ražotas no rūdītā stikla – tripleksa virs ēkas ieejas durvīm. Tās ir divu veidu: konstrukcijās ar rāmjiem un tikai no stikla. Izmanto metāla konstrukcijas, pie kurām piestiprina stiklu. Nojumes tikai no stikla piestiprina pie ēkas fasādes sienas, tās ir vieglākas un nerada lieku slodzi.

Stikla nojumes kalpo ļoti ilgi, pat līdz 50 gadiem. Tās spēj izturēt arī ļoti lielu slodzi, pat līdz 500 kg uz 1 kvadrātmetru, un sarežģītus laika apstākļus. Eksistē kļūdains pieņēmums, ka stikla nojumes ir blāvas caurspīdīgas taisnstūra konstrukcijas. Tā var būt gan līdzenas, gan izliektas, dažādās krāsās, ar ornamentiem un attēliem. Stiklam ir lielas priekšrocības, jo to viegli tīrīt, neaizmiglojas, nezaudē savu kvalitāti un izskatu. Tās mūsdienās ir populāras, jo ir stilīgas un modernas, un konstrukcijas montāža aizņem maz laika. Oriģināla stikla nojume noteikti piesaistīs garāmgājējus ar savu neparasto izskatu.

Lieks uztraukums būs ziemā par nojumes aplipušo sniegu un ledu, jo to var aprīkot ar elektrisko apsildīšanu, tad uz tā nekrāsies sniegs un ledus. Ja ir vēlēšanās stikla nojumi padarīt oriģinālu un unikālu, tad to var aprīkot ar gaismas diožu (LED) apgaismojumu.

Pasūtiet oriģinālās stikla nojumes, veicam pilna cilka piegādi un montāžu.

Uzdot jautājumu par šo preci

Izvēlne