Stikla paketes ir celtniecības vienība no divām vai vairākām stikla plātnēm, kuras savienotas ar pilna perimetra metāla stiprinājumiem. Starp tām atrodas mitruma uzsūcējs, kas pasargā logus no svīšanas un mitruma. Visa konstrukcija kopumā ir hermētiska.

Stikla pakešu veidi

Tiek ražotas dažādu veidu stikla paketes: vienkameras, divkameru, skaņu izolējošās, energotaupīgās, triecienizturīgās, tonējošās, krāsainās un dekoratīvās. Katras ir piemērotas dažādām telpām.

Vienkameras stikla paketēm ir divi stikli. Tās visbiežāk uzstāda ofisos un kā balkona logus un durvis, ja balkons jau ir iestiklots. Pēc pieredzes redzams, ka daudzi savus dzīvokļa logus iestiklo ar vienkameras stikla paketēm, jo tā it lētāk. Tomēr tā ir liela kļūda. Vienkameras stikla paketēm, salīdzinot ar citām, ir mazāka siltuma un trokšņu izolācija. Tās var pārklāt ar aizsargplēvi, lai uzlabotu skaņas izolāciju par 4 db.

Divkameru – ir trīs stikli un tiek uzstādītas daudzdzīvokļu mājās. Tās atbilst siltuma un skaņas izolācijas augstākajām prasībām, tomēr ir palielināts vērtnes svars un cilpas slodze.

Energotaupīgās – ir siltuma atstarojošs slānis, kuru uzklāj ar sudraba jonu uzpūšanu vakuumā. Šīs stikla paketes  labi saglabā siltumu telpās, bet skaņas izolācija ir vājāka. Lielākai siltuma saglabāšanai stikla paketes pilda ar cēlgāzi-argonu, kas nodrošina dubultu siltuma aizsardzību pret zudumiem.

Skaņu izolējošās stikla paketes uzstāda ēkās, kuras atrodas trokšņainās vietās, piemēram, ielās ar aktīvu transporta kustību. Tās ražo no trīs dažādu biezuma stikliem ar dažādu izmēru rāmjiem. Sīkāka informacija šeit.

Triecienizturīgās stikla paketes ražo no rūdītā stikla ar aizsardzības plēvi 100 mkr. Tā kalpo ne tikai drošībai, aizsargājošā plēve pasargā no stikla šķembu izšķiešanas stikla saplīšanas gadījumā. Sīkāka informacija šeit.

Tonējošās – uzstāda telpās, kurās nepieciešama aizsardzība no saules stariem. Tās ražo no tonētā stikla. Sīkāka informacija šeit.

Krāsainā stikla paketes ražo no krāsainā stikla. Tām jābūt ļoti izturīgām, jo tās grezno ēku ārsienas. Iekštelpās nav ieteicams, jo stipri paaugstina gaisa temperatūru. Sīkāka informacija šeit.

Dekoratīvās – biežāk uzstāda sabiedriskās celtnēs, piemēram, skaistuma salonos, lai gan ir piemērotas visām telpām. Sīkāka informacija šeit.

    Nosūtīt pieprasījumu

    Izvēlne