Mūsu kompānija piedāvā profesionālus pakalpojumus stiklu tonēšanā ar tonējošām un aizsargplēvēm. Piedāvājam plašu izvēli arhitektūras, automašīnu, dekoratīvās, triecienizturīgās un aizsargplēves. Plēves var izvēlēties dažādās krāsās, toņos, ar dažādu gaismas caurlaidības pakāpi. Triecienizturīgām plēvēm ir dažāda triecienizturības pakāpe.

Tonējošās plēves

Caur logu stikliem telpās iekļūst ne tikai dienas gaisma, bet arī saules stari un zemākajos stāvos garāmgājēju ziņkārīgie skatieni. Saules stari veicina telpas iekārtojuma izbalēšanu, tās pārmērīgu uzkaršanu un rada atspīdumu uz ekrānu virsmas. Lai to novērstu, iesakām logu tonējošās plēves. Tās absorbē saules siltuma atstarošanos un to iekļūšanu telpās. Arhitektūras tonējošās plēves laiž cauri tikai līdz 1% ultravioleto staru. Tās plaši izmanto ēku fasāžu stiklu tonēšanā un telpu starpsienās, nožogojumos u.c. Tonējošās plēves uzlīmē uz stikla virsmas. Tās var izvēlēties dažādās krāsās, populārākās ir bronzas, pelēkā, zaļā, gaišzilā. Tiem ir dažāda gaismas caurlaidības un aizsardzības pakāpe. Tonētos logu stiklus dienas laikā nav vajadzības aizklāt ar žalūzijām vai aizkariem, jo aizsardzības funkcijas logi veic paši.

Spoguļplēves

Spoguļplēves rada dažādu toņu spoguļu efektu, tā necaurredzama no ārpuses, pilnīgi aizsargā telpas no ultravioletajiem stariem, radiācijas un spilgtas gaismas. Plēve nodrošina līdz 80% saules gaismas atspīdēšanu un līdz 75% siltuma absorbēšanu. Vasaras laikā pasargā telpas no pārkaršanas, bet ziemā no siltuma zudumiem. Tā rada mājīgu atmosfēru un modernu interjeru. Spoguļplēves izmanto arī ēdināšanas uzņēmumu interjeros, dzīvojamās telpās kā dekoratīvu elementu. Tās rada atspīdumu tāpat kā īstie spoguļi, telpas izskatās apjomīgākas un interesantākas.

Tonējošās plēves

Tonējošā metalizētā plēve piešķir krāsas stikla virsmām. Spoguļplēve kalpo arī stikla drošībai, saplīšanas gadījumā stikls sabirs turpat uz plēves.

Saules aizsargplēves

Saules aizsargplēves klāj uz stikla virsmas gan iekšpusē, gan ārpusē. Tās pasargā telpas no spilgtas saules gaismas līdz 80%, karstuma, mirgojošus atspīdumus uz ekrāniem, ierobežo kondicionieru izmantošanu, ietaupa elektroenerģiju. Tās rada saulesbriļļu efektu, saglabājot stikla caurskatāmību un dienas gaismu. Telpās atrasties ir ērti un patīkami. Saules aizsargplēves kalpo arī kā dekoratīvais elements ēku fasāžu noformēšanā. Mēs piedāvājam dažādu toņu, spoguļatstarošanas, aptumšošanas pakāpes saules aizsargplēves.

Aizsargplēvju veidi

Aizsargplēvēm ir vairāki veidi, tās atšķiras pēc izgatavošanas tehnoloģijām un izmantošanas veidiem, biezuma, tās visas ir caurspīdīgas. Parastais stikls nav tik drošs, to sasitot var iekļūt telpās, vai smagi savainoties. Biezākās aizsargplēves aizsargā saimnieka īpašumu pret ielaušanos. To pielietojums ir ļoti plašs, visur, kur nepieciešama papildus aizsardzība: dzīvojamās un sabiedriskajās ēkās, birojos, tirdzniecības centos u.c.

Matētas plēves

Uzlīmējot matēto plēvi tiks ierobežota stikla caurskatāmība, bet gaismas caurlaidība paliks līdz 77%. Tās piešķir telpu interjeram dekoratīvu pieskaņu un greznumu. Šo plēvi viegli var nomainīt pret citu, nesabojājot pašu stiklu. Praktiskais pielietojums tām ir ļoti plašs: dažādās telpās dzīvokļos, ofisos, sabiedriskajās un tirdzniecības ēkās. Matētās plēves var būt vienkrāsainas, ar skaistām ainavām, attēliem, ornamentiem.

Standarta krāsainas plēves

Piedāvājam jums plašas stikla dekorēšanas iespējas ar vācu kompānijas ORAFOL dekoratīvo plēvi. Piedāvājumā dažādas krāsas un faktūras plēves. Sortimentā ir necaurspīdīgā plēve ar 60 spilgtiem, bagātiem un glancētiem toņiem, un caurspīdīgā, zīdaini matētā plēve 55 dažādos toņos.

Gaismas filtri tiek plaši izmantoti visur.

Logu plēvju īpašības

Logu plēves uzlabo esošo stiklu īpašību un drošību. Tās atstaro saules siltumu un gaismu, samazinās siltuma zudumus, nodrošinās stikla triecienizturību. Tās aiztur ultravioleto starojumu līdz pat 99%, nodrošina telpu iekārtojumu pret izbalēšanu un nemainīgu temperatūru. Profesionālajām plēvēm ir nodilumizturīgs pārklājums, aizsargā stiklu pret skrāpējumiem, tos viegli kopt un mazgāt. Logu plēves piešķir stiklam dekoratīvu izskatu, padarot telpas interjeru interesantāku.

    Nosūtīt pieprasījumu

    Izvēlne