Dekoratīvās stikla paketes

Dekoratīvās stikla paketes nodrošina labu gaismas caurlaidību telpās, bet ierobežo caurredzamību. Tās izmanto vannas istabu logos vai kā logu starpsienas telpas sadalīšanai. Dekoratīvās stikla paketes var būt dažādu ģeometrisko formu veidos ar sarežģītu konfigurāciju – trīsstūrveidīgie, apaļi, izliekti, ar līkām vai taisnām līnijām, daudzstūrveidīgie vai dažādu formu sajaukums. Tās var būt caurspīdīgas, ar dažādu tekstūru, vai tonētas. Pēc klienta vēlmes dekoratīvās stikla paketes izgatavos jebkurā krāsu tonī, var tonēt ar matētu vai glancētu dekoratīvo plēvi. Stikla paketes ar dekoratīvo plēvi piešķir telpai orģinālu dizainu un nodrošina tajā privātumu.

Tonētās stikla paketes

Tonētās stikla paketes iegūst stikla masas vārīšanas procesā pievienojot metāla oksīdus un tonējot stiklu masā, iegūstot vajadzīgo krāsojumu. Šādi iegūst izturīgu stiklu pret ārējiem mehāniskiem bojājumiem un laikapstākļu ietekmi, kā arī ilgtermiņa lietošanai. Klients var izvēlēties tonētās stikla paketes ar dažādu gaismas caurlaidību un gaismas atstarojošo spēju. Pakešu izgatavošanā izmanto rūdīto stiklu, jo tas atbilst cilvēku drošībai.

Tonētās ar spoguļplēvi stikla paketes

Tonētās ar spoguļplēvi stikla paketes aizsargā telpas no pārkaršanas un lejas stāvus no ziņkārīgiem skatieniem. Ziemā šāda plēve palielinās siltumizolāciju telpās un novērsīs saules atspīdumu uz televizora ekrāna vai datora monitora. Klients pats var izvēlēties spoguļplēves aptumšošanas pakāpi pēc vajadzības telpu aizsardzībai pret pārkaršanu un spilgtu saules gaismu.

Šproses

Šproses ir šauras dekoratīvas līstītes uz stikla virsmas, kuras mūsu dienās drīzāk piešķir ēkas fasādei izsmalcinātību un logiem klasisku skaistumu nekā palielina stikla izturību. Mēs piedāvājam sadalošās šproses un pielīmētās dekoratīvās līstes. Sadalošās labāk izskatīsies lielajos logos, izskatīsies nedaudz masīvi, piešķirot ēkai klasisku izskatu. Tās sadala logu atsevišķās sekcijās, kur katra veido nelielu stikla paketi. Atsevišķos gadījumos pie stiklojuma lielām platībām šproses nodrošina papildus stikla paketes drošību. Pielīmētās dekoratīvās līstes ražo no plastmasas, retāk no koka vai alumīnija. Ar tām izrotā gatavu logu, vai visu gatavo rāmi iestrādā uz stikla paketes virsmas.

    Nosūtīt pieprasījumu

    Izvēlne