Virtuves stikla paneļi (virtuves stikla priekšauti, skinali) aizsargā sienas no netīrumiem un veido unikālo virtuves interjeru. Paneļus ražo no rūdīta stikla 6 mm, kas ir īpaši triecien- un karstumizturīgs. Lai saglabātu krāsas un toņus,  mēs izmantojam tikai dzidrināto stiklu.

Virtuves stikla paneļu veidi
  • ar attēlu – no mūsu Fotobankas, ar tūkstošiem attēlu, kuri ir atlasīti speciāli virtuves paneļiem. Bildi var piemeklēt arī citur, piemēram Shutterstock.com vai Depositphotos.com;
  • vienkrāsains – vairāk nekā 100 standarta krāsas no kataloga, vai RAL kods;
  • tonēts – masā tonēts stikls, bronza, pelēks, vai zaļš;
  • caurspīdīgs – lai saglabātu sienas krāsu vai skaistās tapetes;
  • spoguļpanelis – unikāls produkts, kas ne tikai aizsargā sienu, bet arī palielina telpas platību un lieliski iederēs jebkurā interjerā!
Paneļu pielaikošana

Jūsu ērtībai ir izveidota sadaļa Paneļu pielaikošana, kurā var apskatīt kā izvēlēta bilde vai krāsa sader ar virtuves krāsām.

Aprēķināt cenu un pasūtīt

Droši aizpildiet pasūtījuma formu zemāk un nosūtiet mums. Speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

Visus izmērus jāievada milimetros! 1 m = 1000 mm

 

Visus izmērus jāievada milimetros!

Panelis ir figūra – atzīmējiet, ja panelim nav taisnstūra figūra. Šādā gadījumā izmērus jāievada pēc lielāka gabarīta (augstuma). Visbiežāk tā ir, kad nosūcējs neatrodas vienā līmenī ar augšējiem skapīšiem.

Rozetes – kopējais plānotais rozešu karbu skaits. Tiem jābūt sagatavotiem sienā.

Stiprinājumu veidi – hromēts met. turētājs / plastikata “podziņas” / bezkontakta.

Cenas aprēķināšanas precizitāte. Ar pareizi ievadītiem parametriem un tādu apstākļu neesamību, kuri var būtiski ietekmēt aprēķinu, cena ir galējā un nav pakļauta izmaiņām. Pastāv dažādi apstākļi, kuri var ietekmēt cenu: nav iespējams paneļus piegādāt pa trepēm vai liftā, tikai caur logu, izmantojot speciālu tehniku vai citā veidā; ļoti nelīdzenas virsmas, svešķermeņu klātbūtne, papildu šķēršļu klātbūtne (piemēram, gāzesvada novietojums, kura traucē montāžas darbiem un ietekmē paneļa konfigurāciju), sienas izvirzījumi, citi izvirzījumi un asumi, nesagatavota virsma uzstādīšanai un mērīšanai – citiem vārdiem sakot, viss, kas var ievērojami palielināt uzstādīšanas laiku un uzstādīšanas metodi; nepareizi norādītie izmēri ievadot parametrus; nepareizi norādītā atrašanās vieta; iepriekšējā sienas klājuma demontāža (flīzes, stikls u.c.); citi faktori, kuri pēc speciālista viedokļa var ietekmēt pasūtījuma aprēķina izmaiņas.

 

Izvēlne