Virtuves stikla paneļi aizsargā sienas no netīrumiem un atsvaidzina virtuves interjeru, piešķirot tam krāsainību.

Paneļus ražo no rūdīta stikla 6 mm. Tas ir 8 reizes izturīgāks par parasto un var izturēt pat līdz +200 C.

Virtuves stikla paneļu veidi

Stikla paneļi ar fotodruku

Stikla apdruka ar izvēlēto bildi ļauj veidot patiešam unikālo paneli ar savu unikālo stilu un izskatu. Attēlu izvēle ir ļoti plaša: augu un dzīvnieku pasaule, brīnišķīgi dabas skati, ornamenti un dažādi šabloni. Stikla virtuves paneļi ar fotodruku ir ne tikai skaisti un krāšņi, bet arī ļoti praktiski.

Piedāvājam izvēlēties attēlu no mūsu FOTOBANKAS – tā ir lielākā Latvijā. Mums ir tūkstošiem attēlu, kuri ir atlasīti speciāli virtuves paneļu ražošanai.

Ja tomēr neesiet atraduši vēlamo attēlu, Jūs varat izvēlēties to jebkurā no lielākajām fotobankām, piemēram no  Shutterstock.com vai Depositphotos.com.

Atsūtiet attēla ID un mēs priekš Jums to sagatavosim. Izvēloties attēlus, iesakām izvēlēties panorāmas skatus, tos vieglāk izstiept atbilstoši virtuves paneļu izmēriem.

Lai saglabātu krāsas un toņus, mūsu izstrādājumos izmantojam tikai 6 mm rūdīto dzidrināto stiklu.

Vienkrāsainie stikla paneļi

Piedāvājumā aptuveni 100 standarta krāsas no kataloga, kurus ir iespejams apskatīt uzmērīšanas laikā. Populārākas krāsas meistaram jau ir līdzi uz stikla paraugiem: sniega balts, matēti balts, pelēkas krāsas variācijas un daži citi.

Caurspīdīgi stikla paneļi

Caurspīdīgie virtuves sienas paneļi ir praktiski un tik pat kā nemanāmi. Izvēloties šādus paneļus, ir jāņem vērā virtuves sienu stāvoklis, jo visi sienu defekti caur paneļiem būs labi redzami, un virtuves kopējais estētiskais izskats nebūs patīkams. Šādi paneļi ir īpaši labi, kad virtuvē ir rakstainas un košas tapetes.

Kā pasūtīt?

  • Online, aizpildot formu šajā lappusē pa labi
  • Mūsu birojā, kur var apskatīt visus paraugus un krāsu variācijas
  • Pie Jums, veicot mērījumu. Mūsu speciālistam vienmēr ir līdzi stiklu un krāsu paraugi.

Bezmaksas uzmērīšana un piegāde

Izsaucot meistaru un iemaksājot avansu par pasūtījumu – mērījums un piegāde Rīgas robežās ir bezmaksas.

Par cik stikls ir rūdīts un nepareizas izgatavošanas rezultātā vairs nepakļaujas apstrādei, ir svarīgi uzticēt uzmērīšanu pieredzējušam meistaram, kas spēj novērtēt visas niances un būs atbildīgs par pareizu montāžu.

Noformēt pasūtījumu

Izvēlne