Cilvēki pieraduši redzēt stikla durvis sabiedriskajās vietās – poliklīnikās, salonos, frizētavās, veikalos u.c. Mūsdienās tās ir populāras arī dzīvojamo māju interjerā. Stikla durvis piešķir telpai plašumu, gaišumu, bagātīgu stila sajūtu. Stikla durvis ieteicams izvēlēties pareizi un atbilstoši telpai. Dzīvojamā telpā labi izskatīsies caurspīdīgas durvis, turpretī saunai labāk izvēlēties tumšā tonējuma stikla durvis.

Stikla durvju veidi

Pavisam ir trīs stikla durvju veidi, atšķiras ar durvju atvēršanas principu. Vispopulārākās ir veramās durvis, tām piemīt savs skaistums, tās ir ērtas un labi funkcionē. To izvēle ir ļoti plaša – dažāda dizaina, krāsu un toņu gamma, dažādu stiklu veidi. Kāda gaida tieši Jūs.

Veltņu durvis – izbīdāmās. Tās palīdz ieekonomēt un organizēt telpas plašumu. Tās var uzstādīt jebkurā vietā – dzīvokļos, ofisos, publiskās telpās u.c.

Ar svārsta tipa durvīm mēs sastopamies ofisu centros, veikalos, tirdzniecības centros, slimnīcās, vietās, kur daudz ļaužu. Šādas durvis virinās uz abām pusēm.

Stikla durvju materiāla veidi

Stikla durvis iedalās arī pēc materiāla veida un izskata:

Caurspīdīgas – kalpo vairāk telpu nodalīšanai;

Caurspīdīgas ar smilšu strūkla attēliem vai grafējumu – greznos jebkuru telpu;

Matētās – pasargās telpas no ziņkārīgajiem skatieniem – kabinetos, vannas istabās, saunās u.c.

Mēs ražojam stikla durvis pēc Jūsu izmēra un dizaina, kā arī pārdodam rūpnieciski ražotas durvis Andres. Apskatīt Andres katalogu var šeit.

Nosūtīt pieprasījumu

Izvēlne