Stikla dušas kabīnes ir populāra un jau pierasta lieta mājās. Sortiments ir ļoti dažāds, atliek tikai izvēlēties sev vispiemērotāko un vispatīkamāko modeli. Pircējs bez liekas piepūles var atrast un iegādāties dušas kabīni gan pēc izmēra, gan ģeometriskās formas, gan materiāla. Izmantojot dažāda veida dušas kabīnes, pircēji nonākuši pie slēdziena, ka stikla dušas kabīnes ir vislabākās. Tālāk aplūkosim, kāpēc tieši tās ir vislabākās.

Stikla kopšana

Stikls pats par sevi ir dabisks un ekoloģisks materiāls. To ir viegli kopt, viegli mazgāt, pat pēc ilgstošas lietošanas tas saglabā savas īpašības. Tas neaizmiglojas, izturīgs pret ārējām iedarbībām, neizraisa reakciju ar sadzīves ķīmiju, to nebojā mitrums un augstas temperatūras.

Dušas kabīnu stikla veidi

Stikla dušas kabīnes ražo no dažādu veida stikla, no tā ir arī atkarīga cena. Visekonomiskākās dušas kabīnes ir no parastā stikla, tomēr tam ir viens mīnus – trauslums. Sasišanas gadījumā tas saplīsīs dažāda lieluma asās stikla lauskās. Tāpēc, iegādājoties dušas kabīni, ir jāpadomā par cilvēku drošību.

Vairāk iecienītas un drošākas ir stikla dušas kabīnes no rūdītā stikla, tas ir daudz izturīgāks, vieglāk panes temperatūru maiņas. Trieciena rezultātā var rasties plaisas, bet saplīstot, tas sabirs sīkos stikla drupās.

Stikla dušas kabīnes ražo arī no tripleksa, tam ir augsta triecienizturība un skaņas izolācija. Dušas kabīnes no tripleksa nebūs tik caurspīdīgas kā no parastā stikla.

Stikla apstrādes iespējas

Var izvēlēties stiklu ar dažādu noformējumu: caurspīdīgo, atstarojošo, stiklu ar smilšu strūklas pārklājumu (attēliem), matētos, bronzas, pelēko u.c.

Uzdot jautājumu par šo preci

Izvēlne