Stikla starpsienas ir veiksmīgs telpas optimizācijas veids. Ar šādām stikla sienām mēs sastopamies ofisos, bankās, klīnikās, tirdzniecības centros, viesnīcās u.c. Tās nodala iekšējo telpu, tai pašā laikā nezaudējot acīmredzamo plašumu un gaišumu. Tās atsvaidzina interjeru, piedodot tam vieglumu un modernismu.

Stikla starpsienas iedalās pēc stikla veida, konstrukcijas un pielietojuma. Vienkāršā un divkāršā stiklošana: vienkāršā stiklošana ir ekonomiski izdevīga un viegli kopjama. Var izvēlēties vienkāršo vai rūdīto stiklu. Rūdītais stikls ir dārgāks, bet drošāks. Izdevīgi lētāks risinājums ir, uzlabojot stikla izturību ar drošības plēvi un viegli ietonēt stiklu. Divkāršā stiklošana palielina skaņas izolāciju.

Stikla konstrukciju veidi

Stikla konstrukcijas iedalās bezrāmju un ar rāmjiem. Rāmju konstrukcijas ražo no alumīnija, rūdīta tērauda, koka vai PVC. Pēc pielietojuma stikla starpsienas iedala stacionārās, mobilās un pārvietojamās. Stacionārās starpsienas piestiprina pie griestiem un grīdas, mobilās viegli pārbīdīt, pārvietojamās, ja nepieciešama ātra telpas pārdalīšana.

Stikla starpsienu veidi

Stikla starpsienas ražo no dažādu veidu stikliem: termopūlētais gludais stikls – float stikls, kuram ir ļoti liela caurspīdība un mākslinieciskās apstrādes iespējas, matētais – bālganais stikls, tam laba gaismas caurlaidība, mazāka caurredzamība, tonētam stiklam ir plaša toņu izvēle, paši populārākie ir bronzas un pelēkie toņi, dzidrinātajam stiklam ir palielināta gaismas caurlaidība, spoguļu stikls – viena puse noklāta ar atstarojošu pārklājumu, tekstūras stikls – stikls ar reljefa attēlu no vienas vai abām pusēm.

Stikla starpsienas ražo pēc pasūtījuma. Mūsu piedāvājumā ir stikla starpsienas no jebkura stikla, jebkuras sarežģītības pakāpes, un ar kvalitatīvu furnitūru. Mūsu pakalpojumu piedāvājumā ietilpst mērīšana, piegāde un montāža klienta izvēlētajā laikā un vietā.

Uzdot jautājumu par šo preci

Izvēlne